Відвантаження 1 - 3 дні мінімальна сума замовлення 250 грн!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–16:00

Субота: 09:00–16:00
Неділя - вихідний

0
Мій кошик

Атомайзери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Атомірізація відчуттів. Функція атомайзера.

Електронна сигарета складається із двох блоків: акумулятора та атомайзера (кліромайзера). Він призначений для зміни стану речовини - атомірізаціі. Це резервуар для рідини з випарником всередині. В результаті нагрівання заправлена ​​жижа перетворюється в пар. Пристрій впливає на смакові відчуття вейпера і на обсяг пароутворення.

Початківцям і тим, хто не планує витрачати час на підготовку до паління, ми рекомендуємо атомайзер, що не потребує обслуговування. У нього нагрівальний елемент (випарник) є цілісною деталлю, яку після зносу заміняють новою. Койли і вата знаходяться всередині нерозбірної частини - вейпери її називають «голова». Вам не доведеться морочитися з намотуванням, потрібно просто купити готову «голову» і прикрутити до акумулятора. Цей вид дуже простий у використанні. Існують моделі з різними нагрівальними елементами, об'ємом резервуара і дизайном. Буває кальянна і сигаретна тяга.

 

Кастомізація вейпінга

Після появи на ринку атомайзерів, які обслуговуються, сталася справжня кастомизация вейпінга. Ми отримали можливість самостійно створювати випарник. У продажу з'явилися інструменти для адаптації масового продукту під запити конкретного споживача за допомогою незначних змін. По суті, у нас з'явився новий ритуал, що приносить задоволення. Чоловікам завжди подобалося доглядати за зброєю, технікою ... Після популяризації паперових сигарет, відпала необхідність підготовки курильної трубки. Атомайзери, які обслуговуються, повертають цей ритуал в сучасне життя.

Рішення купити атомайзер приймають досвідчені вейпери. Їм подобається експериментувати з різними видами нагрівальних елементів та з намотуванням. Смакові відчуття, звичайно, суб'єктивні, але їх можна налаштовувати, використовуючи різні комплектуючі та витратні матеріали.

Комбінований атомайзер поєднується і з готової нерозбірною «головою», і з «головою», що обслуговується.


«Мотати» дешевше!

Мотати койли - процес довгий і непростий. По факту - це дає більше можливостей. YouVape звертає увагу: преміальна рідина для електронних сигарет швидше зношує койли. «Голови» атомайзера доводиться міняти досить часто. Так що «мотати» дешевше! Що підходить саме вам? Відповідь приходить тільки дослідним шляхом.

 

Популярні вид атомайзерів, що обслуговуються:

RDA - Rebuildable dripping atomizer - атомайзер крапельного типу (на слензі «дріпка»). Максимально проста конструкція: кілька крапель жижі на ватку та спіраль, і вейпимо до повного випаровування.

Переваги:

- Простота використання;

- Приголомшлива передача смаку на легкій тязі (суб'єктивна думка);

- Швидка зміна смаків.
 

Порада магазину  YOUVAPE:

Чудове пароутворення ми отримуємо саме на дріпках з гарним обдувом і товстими койлами!

Недоліки:

- Необхідність постійно додавати рідину;

- Можливість протікання, утворення конденсату і т.д.

RTA - Rebuildable tank atomizer - атомайзер з окремим баком (на слензі «бак»). Койли знаходяться в основному циліндрі. Рідина до нагрівального елементу надходить з бака через вату, яка забезпечує капілярний ефект. Ми пропонуємо баки розміром від 2 до 6 мм. з декількома способами заправки. В асортименті магазину YOUVAPE різні RTA з регулюванням проточок і варіантами обдування.

 

Переваги:

- Один бак здатний забезпечити вас паром на цілий день;

- Практично повна відсутність конденсату на зовнішній частині пристрою;

 • Можливість експериментувати з усіма комплектуючими.

Недоліки:

- Доводиться парити один смак, поки не звільниться бак;

- Потрібно витрачати час на збірку.

RDTA - Rebuildable dripping tank atomizer - атомайзер крапельного типу з окремим баком для рідини. По суті це «дріпка», під якою розміщений бак із рідиною. Така конструкція у атомайзерів Genesis. У Генезисі замість вати використовують спеціальну сітку або тросик. Поверх сітки або троса намотується спіраль. Рідина за рахунок капілярного ефекту піднімається з бака до спіралі.

 

Переваги:

- Індивідуальна настройка смакопередачі;

- Просте обслуговування в процесі експлуатації.

Недоліки:

-Дуже складний перший запуск;

- Короткі замикання між спіраллю та сіткою гніту при неправильному (невдалому) намотуванні.

Порада магазину YOUVAPE:

Рекомендуємо обпалити сітку для появи оксидного шару перед намотуванням.

Який атомайзер підходить на електронну сигарету?

Випарник і батарея з'єднуються різьбленням, які мають кодовані назви: 510, 801, 701, 401, 510-Ego. Більшість сучасних девайсів використовують 510 тип. Володарям ретро-девайса до 2017 року випуску ми запропонуємо спеціальні перехідники з одного різьблення на інше

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Атомайзер Eleaf MELO 4 (D25), Черный
  Розпродаж
  Артикул: 0036
  470 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору