Види доставки

100% безкоштовна доставка Новою поштою по Україні при замовленні від 600 грн.


Купувати в інтернет-магазині YouVape дійсно вигідно, тому що ми оплачуємо доставку. Працює це так - Ви робите замовлення на суму від 600 грн. і вносите передоплату на карту «Приват банку» або «монобанк». В результаті Ви отримуєте гарантовано 100% безкоштовну доставку замовлення на відділення Нової пошти у Ваш населений пункт.

Вибрати зручний для Вас спосіб оплати система запропонує Вам автоматично, після оплати про надходження коштів ми знаємо автоматично. Для Вашої впевненості можна повідомити нам час, суму оплати і номер замовлення (зручним способом - СМС, Viber, електронна пошта або просто зателефонувати).

«Оплата при отриманні» у відділенні Нової пошти (перевірив замовлення, оплатив в відділенні) "-  от 40 грн. За доставку.


Замовлення на сайті на будь-яку суму можна оплатити, перевіривши «що Вам приїхало» у відділенні Нової пошти. У цьому випадки Ви оплачуєте повністю послуги компанії перевізника (доставку товару до Вас, комісію за відправку коштів назад і 2% від суми замовлення). Упаковка товару проводиться нами і додаткових витрат покупець не несе.